Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44033737・Biskupa Királya 2814/21, 94501 Komárno・Založené 2008
Obrat 2025
11 tis. €
−90 %Zisk 2025
−20 tis. €
−124 %Aktíva
411 tis. €
+53 %Vlastný kapitál
−7 001 €
−155 %Zadlženosť
101,7 %
+6,5 ppHrubá marža
-18,9 %
−107 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-187,0 %
−262 ppZisk / výnosy
ROA
-4,8 %
−35 ppRentabilita aktív
ROE
282,7 %
−351 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,10
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−20 tis. €
−124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−221 tis. €
+1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-37,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 119 tis. € | 91 tis. € | 10 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 90 tis. € | 80 tis. € | −1 891 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 122 tis. € | 108 tis. € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 404 € | 586 € | 81 tis. € | −20 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 127 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 99 tis. € | 359 tis. € | 269 tis. € | 411 tis. € |
| Neobežný majetok | 86 tis. € | 233 tis. € | 233 tis. € | 387 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 86 tis. € | 233 tis. € | 233 tis. € | 387 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 126 tis. € | 37 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 750 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −2 180 € | 40 tis. € | −9 871 € | −8 855 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 86 tis. € | 47 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 99 tis. € | 359 tis. € | 269 tis. € | 411 tis. € |
| Vlastné imanie | −107 tis. € | −106 tis. € | 13 tis. € | −7 001 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −126 tis. € | −134 tis. € | −76 tis. € | 5 488 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 404 € | 586 € | 81 tis. € | −20 tis. € |
| Záväzky | 206 tis. € | 465 tis. € | 257 tis. € | 418 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 60 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 162 tis. € | 246 tis. € | 260 tis. € | 245 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Kenyeres utca, TT. 1a. 38, 1034 Budapest 03, Maďarsko
Adresa ul. Dolná 2051/10, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Szabadság út, 14, 2040, Budaörs, Maďarská republika
Adresa Kenyeres utca, TT. 1a. 38, 1034 Budapest 03, Maďarsko
Adresa ul. Dolná 2051/10, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa ul. Dolná 2051/10, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Szabadság út, 14, 2040, Budaörs, Maďarská republika
Adresa Szabadság út, 14, 2040, Budaörs, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.