Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44034717・Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2008
Obrat 2025
156 tis. €
+1,9 %Zisk 2025
8 520 €
−42 %Aktíva
135 tis. €
+2,1 %Vlastný kapitál
118 tis. €
+7,8 %Zadlženosť
12,8 %
−4,6 ppHrubá marža
26,1 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
−4,2 ppZisk / výnosy
ROA
6,3 %
−4,8 ppRentabilita aktív
ROE
7,2 %
−6,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,65
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
91 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 102 tis. € | 164 tis. € | 153 tis. € | 156 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 50 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 102 tis. € | 164 tis. € | 153 tis. € | 156 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 156 € | 28 tis. € | 15 tis. € | 8 520 € |
| Daň z príjmov | 308 € | 7 342 € | 3 920 € | 2 265 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € | 135 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 42 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 42 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 99 tis. € | 90 tis. € | 101 tis. € |
| Zásoby | 6 964 € | 2 158 € | 4 515 € | 5 217 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 170 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 81 tis. € | 72 tis. € | 72 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € | 135 tis. € |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 95 tis. € | 109 tis. € | 118 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −5 390 € | −4 234 € | 23 tis. € | 38 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 156 € | 28 tis. € | 15 tis. € | 8 520 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 147 € | 438 € | −1 875 € | −1 875 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 867 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 8 714 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MARCHUS TRANS s. r. o.
Svätoplukova 631/8, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.