Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44042639・Legionárska 7735/31B, 91101 Trenčín・Založené 2008
Obrat 2025
430 tis. €
−18 %Zisk 2025
50 tis. €
+127 %Aktíva
332 tis. €
+5,9 %Vlastný kapitál
112 tis. €
+77 %Zadlženosť
66,2 %
−14 ppHrubá marža
27,7 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,6 %
+7,4 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
+8,0 ppRentabilita aktív
ROE
44,5 %
+9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,04
+5,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
64 tis. €
+122 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 117 €
+352 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 217 tis. € | 404 tis. € | 518 tis. € | 423 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 70 tis. € | 88 tis. € | 117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 217 tis. € | 404 tis. € | 524 tis. € | 430 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 089 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 580 € | 4 991 € | 6 580 € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 185 tis. € | 270 tis. € | 314 tis. € | 332 tis. € |
| Neobežný majetok | 108 tis. € | 88 tis. € | 110 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 108 tis. € | 88 tis. € | 110 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 77 tis. € | 182 tis. € | 204 tis. € | 205 tis. € |
| Zásoby | 2 132 € | 14 tis. € | 17 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 1 324 € | 144 tis. € | 70 tis. € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 166 tis. € | 43 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 185 tis. € | 270 tis. € | 314 tis. € | 332 tis. € |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 41 tis. € | 63 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | 27 tis. € | 17 tis. € | 34 tis. € | 55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 089 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 50 tis. € |
| Záväzky | 148 tis. € | 229 tis. € | 250 tis. € | 220 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 tis. € | 4 072 € | 29 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 129 tis. € | 224 tis. € | 207 tis. € | 197 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 214 € | 0 € | 14 tis. € | 2 474 € |
| Rezervy | 344 € | 286 € | 433 € | 137 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa I. Olbrachta 7645/21D, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 7645/21D, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 7645/21D, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 7645/21D, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.