Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44052880・Czambelova 77/1, 04001 Košice - Sever・Založené 2008
Obrat 2025
235 tis. €
−37 %Zisk 2025
4 749 €
+354 %Aktíva
110 tis. €
−29 %Vlastný kapitál
99 tis. €
−14 %Zadlženosť
9,8 %
−16 ppHrubá marža
25,5 %
+8,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
+3,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,75
+167 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 349 €
+55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,2 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
94 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 310 tis. € | 438 tis. € | 371 tis. € | 235 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 310 tis. € | 438 tis. € | 371 tis. € | 235 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 25 tis. € | 1 045 € | 4 749 € |
| Daň z príjmov | 5 507 € | 6 677 € | 3 045 € | 1 600 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 118 tis. € | 122 tis. € | 156 tis. € | 110 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 311 € | 14 tis. € | 9 776 € | 5 084 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 311 € | 14 tis. € | 9 776 € | 5 084 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 107 tis. € | 146 tis. € | 105 tis. € |
| Zásoby | 5 062 € | 5 858 € | 0 € | 3 218 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 79 tis. € | 32 tis. € | 123 tis. € | 70 tis. € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 69 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 118 tis. € | 122 tis. € | 156 tis. € | 110 tis. € |
| Vlastné imanie | 103 tis. € | 115 tis. € | 116 tis. € | 99 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 76 tis. € | 83 tis. € | 108 tis. € | 87 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 25 tis. € | 1 045 € | 4 749 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 6 789 € | 40 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 84 € | 14 € | 17 € | 39 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 6 775 € | 40 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Czambelova 77/1, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Adresa Czambelova 77/1, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Adresa Czambelova 77/1, 04001 Košice - Sever, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.