Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44053321・Hodská 97, 92401 Galanta・Založené 2008
Obrat 2025
230 tis. €
+13 %Zisk 2025
96 tis. €
+15 %Aktíva
196 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
187 tis. €
+106 %Zadlženosť
4,8 %
−38 ppHrubá marža
73,5 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,7 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
49,0 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
51,5 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,67
+1 194 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
122 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
104 tis. €
+2 683 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 204 tis. € | 202 tis. € | 204 tis. € | 226 tis. € |
| Pridaná hodnota | 175 tis. € | 165 tis. € | 153 tis. € | 166 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 205 tis. € | 202 tis. € | 204 tis. € | 230 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 102 tis. € | 93 tis. € | 83 tis. € | 96 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 27 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 173 tis. € | 157 tis. € | 196 tis. € |
| Neobežný majetok | 86 tis. € | 83 tis. € | 85 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 86 tis. € | 83 tis. € | 85 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 49 tis. € | 88 tis. € | 70 tis. € | 112 tis. € |
| Zásoby | 2 383 € | 2 875 € | 2 835 € | 75 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 252 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 50 tis. € | 34 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 344 € | 2 251 € | 2 087 € | 2 595 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 173 tis. € | 157 tis. € | 196 tis. € |
| Vlastné imanie | 109 tis. € | 101 tis. € | 91 tis. € | 187 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 83 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 102 tis. € | 93 tis. € | 83 tis. € | 96 tis. € |
| Záväzky | 29 tis. € | 73 tis. € | 67 tis. € | 9 331 € |
| Dlhodobé záväzky | 119 € | 59 € | 24 € | 94 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 72 tis. € | 66 tis. € | 8 179 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 58 € |
| Rezervy | 806 € | 963 € | 594 € | 1 000 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 94 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Nezábudková 3091/10, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Revolučná Štvrť 971/19, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3091/10, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Revolučná Štvrť 971/19, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Revolučná Štvrť 971/19, 92401 Galanta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.