Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44060645・Družobná 31, 82106 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
86 tis. €
+79 %Zisk 2025
41 tis. €
+23 %Aktíva
469 tis. €
+3,9 %Vlastný kapitál
235 tis. €
+21 %Zadlženosť
49,9 %
−7,2 ppHrubá marža
87,9 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,9 %
−22 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
+1,4 ppRentabilita aktív
ROE
17,6 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,89
+6,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
46 tis. €
+16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
175 tis. €
+7,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € | 86 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 39 tis. € | 27 tis. € | 76 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 43 tis. € | 48 tis. € | 86 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 887 € | 32 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 772 € | 5 634 € | 5 941 € | 4 595 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 212 tis. € | 247 tis. € | 451 tis. € | 469 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 900 € | 539 € | 81 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 900 € | 539 € | 81 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 208 tis. € | 247 tis. € | 370 tis. € | 371 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 190 tis. € | 205 tis. € | 334 tis. € | 337 tis. € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 212 tis. € | 247 tis. € | 451 tis. € | 469 tis. € |
| Vlastné imanie | 128 tis. € | 160 tis. € | 193 tis. € | 235 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 111 tis. € | 121 tis. € | 152 tis. € | 186 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 887 € | 32 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 84 tis. € | 88 tis. € | 258 tis. € | 234 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 50 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 84 tis. € | 88 tis. € | 208 tis. € | 196 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Na Slavíne 7552/12, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Družobná 31, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Slavíne 12, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šamorínska 69A, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Družobná 31, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Na Slavíne 12, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Družobná 31, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šamorínska 69A, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Slavíne 12, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šamorínska 69A, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Slavíne 12, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.