Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44076550・Galvaniho 6, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2008
Obrat 2024
41 tis. €
−12 %Zisk 2024
426 €
−44 %Aktíva
58 tis. €
−9,3 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+1,2 %Zadlženosť
38,1 %
−6,4 ppHrubá marža
53,4 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
1,2 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,16
+70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
766 €
−14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
44,4 %
+29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 53 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 10 tis. € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 53 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 329 € | 423 € | 755 € | 426 € |
| Daň z príjmov | 88 € | 112 € | 133 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 36 tis. € | 64 tis. € | 58 tis. € |
| Neobežný majetok | 915 € | 0 € | 34 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 915 € | 0 € | 34 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 100 € | 100 € | 100 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 3 € | 6 € | 42 € | 48 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 15 tis. € | 9 486 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 36 tis. € | 64 tis. € | 58 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 35 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 329 € | 423 € | 755 € | 426 € |
| Záväzky | 3 878 € | 1 542 € | 29 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 155 € | 0 € | 26 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2 723 € | 1 542 € | 2 935 € | 2 014 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Pekná cesta 1102/30, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Pekná cesta 1102, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Pekná cesta 1102/30, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova ulica 1075/27, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Pekná cesta 1102, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 33, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 33, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 33, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 33, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
F I B, spol. s r.o.
Galvaniho 6, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.