Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44077980・Osadná 2, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2008
Obrat 2020
758 tis. €
−56 %Zisk 2020
4 166 €
−83 %Aktíva
280 tis. €
−72 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+15 %Zadlženosť
88,5 %
−8,6 ppHrubá marža
10,1 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
13,0 %
−72 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 250 €
−73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
49,5 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−55 tis. €
+6,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
220,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 74 tis. € | 1,74 mil. € | 758 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 127 € | 22 tis. € | 85 tis. € | 76 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 74 tis. € | 1,74 mil. € | 758 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 101 € | 9 054 € | 24 tis. € | 4 166 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 6 964 € | 4 084 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 960 € | 6 964 € | 4 084 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 329 € | 127 tis. € | 991 tis. € | 280 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 89 tis. € | 76 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 89 tis. € | 76 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 329 € | 21 tis. € | 903 tis. € | 192 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 3 432 € | 1 093 € | 1 037 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 226 € | 8 992 € | 750 tis. € | 140 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 103 € | 8 365 € | 152 tis. € | 51 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 8 160 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 329 € | 127 tis. € | 991 tis. € | 280 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 980 € | 4 073 € | 28 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 98 tis. € | 98 tis. € | 98 tis. € | 98 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 238 € |
| HV minulých rokov | −101 tis. € | −103 tis. € | −94 tis. € | −70 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 101 € | 9 054 € | 24 tis. € | 4 166 € |
| Záväzky | 5 309 € | 123 tis. € | 963 tis. € | 248 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 203 € | 1 331 € | 617 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 309 € | 122 tis. € | 961 tis. € | 247 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 100 € | 180 € | 180 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Trnavská 2996/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Moldavská 1165/29, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
Adresa Krossalind, 11, 201, Kópavogur, Island
Adresa Bořivojova 878/35, 13000 Praha – Žižkov, Česká republika
Adresa Dobšinského 1605/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Bořivojova 878/35, 13000 Praha - Žižkov, Česká republika
Adresa Bořivojova 878/35, 13000 Praha - Žižkov, Česká republika
Adresa Drieňová 3, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Via Petrarca, 93/6, 80122, Neapol, Taliansko
Adresa Via Petrarca, 93/6, 80122, Neapol, Taliansko
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
GLE Invest Slovakia, s. r. o.
Osadná 2, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.