Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SI Invest Slovakia, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 44078021Drieňová 3, 82101 Bratislava - RužinovZaložené 2008

Obrat 2015

181 tis. €

+104 %
IČO
44078021
DIČ
2022615309
IČ DPH
Sídlo
SI Invest Slovakia, s.r.o.Drieňová 3 82101 Bratislava - Ružinov
Dátum vzniku
streda 30. apríla 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/52055/B

Zisk 2015

−43 tis. €

−667 %

Aktíva

115 tis. €

−62 %

Vlastný kapitál

84 tis. €

−34 %

Zadlženosť

27,2 %

−31 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−667 %
−5 650 €−43 tis. €20142015

Tržby

0 €0 €20142015

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-24,0 %

−18 pp

Zisk / výnosy

ROA

-37,7 %

−36 pp

Rentabilita aktív

ROE

-51,8 %

−47 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,68

+174 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−42 tis. €

−804 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,3 %

+18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

84 tis. €

+279 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

89 tis. €2014181 tis. €2015

Výkaz ziskov a strát

Položka20142015
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €
Pridaná hodnota−10 tis. €−4 684 €
Výnosy z hospodárskej činnosti89 tis. €181 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−5 650 €−43 tis. €
Daň z príjmov961 €961 €
Daň z príjmov splatná961 €961 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok115 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie84 tis. €
  • Záväzky31 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka20142015
Majetok celkom305 tis. €115 tis. €
Neobežný majetok218 tis. €0 €
Dlhodobý hmotný majetok218 tis. €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok86 tis. €115 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €115 tis. €
Krátkodobé pohľadávky5 760 €0 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €
Finančné účty81 tis. €47 €
Časové rozlíšenie0 €0 €

Pasíva

Položka20142015
Spolu vlastné imanie a záväzky305 tis. €115 tis. €
Vlastné imanie127 tis. €84 tis. €
Základné imanie230 tis. €230 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €
HV minulých rokov−98 tis. €−103 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−5 650 €−43 tis. €
Záväzky178 tis. €31 tis. €
Dlhodobé záväzky114 tis. €0 €
Krátkodobé záväzky64 tis. €31 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

961 €961 €20142015
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od streda 30. apríla 2008
  • marketing a management,Platné od streda 30. apríla 2008
  • podnikateľské poradenstvo,Platné od streda 30. apríla 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,Platné od streda 30. apríla 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť,Platné od streda 30. apríla 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,Platné od streda 30. apríla 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,Platné od streda 30. apríla 2008

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 6
  • Konateľod streda 28. júna 2017

    Adresa Sat. Deaj Jud. Mures nr. 320, 545300 Mun. Reghin Jud. Mures, Rumunsko

  • Roman WursterZaniknuté
    Konateľštvrtok 25. februára 2016 – streda 19. júla 2017

    Adresa Vajnorská 1358/94, 83104 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľstreda 20. januára 2016 – piatok 18. marca 2016

    Adresa Prístav 2715/1A, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika

  • Konateľutorok 8. septembra 2015 – štvrtok 11. februára 2016

    Adresa Hvassaleiti 53, 103 Reykjavik, Islandská republika

  • Gunnar ŐrnZaniknuté
    Konateľstreda 30. apríla 2008 – pondelok 19. mája 2008

    Adresa Krossalind, 11, 201, Kópavogur, Island

  • Konateľstreda 30. apríla 2008 – streda 28. októbra 2015

    Adresa Krossalind, 11, 201, Kópavogur, Island

Prepojené osoby

1 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 20. júla 2017

    Adresa Sat. Deaj Jud. Mures nr. 320, 545300 Mun. Reghin Jud. Mures, Rumunsko

    Podiel100 %Vklad230 366 EUR
  • Roman WursterZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. marca 2016 – streda 19. júla 2017

    Adresa Vajnorská 1358/94, 83104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad230 366 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. februára 2016 – piatok 18. marca 2016

    Adresa Prístav 2715/1A, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. októbra 2015 – štvrtok 11. februára 2016

    Adresa Hvassaleiti 53, 103 Reykjavik, Islandská republika

    Podiel100 %Vklad230 366 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. augusta 2011 – streda 28. októbra 2015

    Adresa Drieňová 3, 82101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad230 366 EUR
  • Sergio ImparatoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 7. mája 2009 – utorok 2. augusta 2011

    Adresa Via Manzoni, 120, 80123, Neapol, Taliansko

    Podiel100 %Vklad230 366 EUR
  • Sergio ImparatoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. apríla 2008 – streda 6. mája 2009

    Adresa Via Manzoni, 120, 80123, Neapol, Taliansko

    Podiel100 %Vklad6 940 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/52055/B
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • sobota 19. marca 2016Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 25.02.2016.
  • piatok 12. februára 2016Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 20.1.2016.
  • štvrtok 29. októbra 2015Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 25.08.2015.
  • streda 3. augusta 2011Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 16.05.2011.
SI Invest Slovakia, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

SI Invest Slovakia, s.r.o.

Drieňová 3, 82101 Bratislava - Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.