Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44078731・Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica・Založené 2008
Obrat 2025
5 912 €
+190 %Zisk 2025
883 €
+115 %Aktíva
849 €
−60 %Vlastný kapitál
−6 858 €
+11 %Zadlženosť
907,8 %
+446 ppHrubá marža
36,1 %
+250 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,9 %
+303 ppZisk / výnosy
ROA
104,0 %
+379 ppRentabilita aktív
ROE
-12,9 %
−89 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 223 €
+122 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,8 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 858 €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 655 € | 11 tis. € | 2 042 € | 5 912 € |
| Pridaná hodnota | −1 962 € | 6 167 € | −4 365 € | 2 133 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 655 € | 11 tis. € | 2 042 € | 5 912 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | 4 359 € | −5 876 € | 883 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 616 € | 8 466 € | 2 137 € | 849 € |
| Neobežný majetok | 614 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 614 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 002 € | 8 466 € | 2 137 € | 849 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 067 € | 1 237 € | 540 € | 375 € |
| Finančné účty | 935 € | 7 229 € | 1 597 € | 474 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 616 € | 8 466 € | 2 137 € | 849 € |
| Vlastné imanie | −6 224 € | −1 865 € | −7 741 € | −6 858 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −3 173 € | −14 tis. € | −9 168 € | −15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | 4 359 € | −5 876 € | 883 € |
| Záväzky | 8 840 € | 10 tis. € | 9 878 € | 7 707 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 840 € | 10 tis. € | 9 878 € | 7 707 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Stredná 4, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stredná 4, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
HOSS, s.r.o.
Podkerepušky 2744/69, 84008 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.