Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44085770・Námestie SNP 41/59, 96001 Zvolen・Založené 2008
Obrat 2025
248 tis. €
−15 %Zisk 2025
23 tis. €
+86 %Aktíva
229 tis. €
+69 %Vlastný kapitál
96 tis. €
+31 %Zadlženosť
58,1 %
+12 ppHrubá marža
25,6 %
+4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,1 %
+4,9 ppZisk / výnosy
ROA
9,8 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
23,4 %
+7,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,95
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
77 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 211 tis. € | 280 tis. € | 291 tis. € | 239 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 51 tis. € | 61 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 211 tis. € | 280 tis. € | 291 tis. € | 248 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 525 € | 3 510 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 393 € | 2 127 € | 3 621 € | 6 312 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 175 tis. € | 154 tis. € | 136 tis. € | 229 tis. € |
| Neobežný majetok | 47 tis. € | 26 tis. € | 9 160 € | 70 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 47 tis. € | 26 tis. € | 9 160 € | 70 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 128 tis. € | 127 tis. € | 159 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 tis. € | 78 tis. € | 46 tis. € | 93 tis. € |
| Finančné účty | 79 tis. € | 50 tis. € | 81 tis. € | 66 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 175 tis. € | 154 tis. € | 136 tis. € | 229 tis. € |
| Vlastné imanie | 57 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € | 96 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 67 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 525 € | 3 510 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 118 tis. € | 92 tis. € | 62 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 162 € | 250 € | 347 € | 448 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 27 tis. € | 14 tis. € | 4 255 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Jesenského 862/30, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Dolná Ždaňa 100, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 579/29, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika
Adresa K. Šmidkeho 1380/5, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Jesenského 862/30, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 456/36, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 579/29, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 36, 96301 Krupina, Slovenská republika
Adresa K. Šmidkeho 1380/5, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa K. Šmidkeho 1380/5, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.