Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44087951・Stará Klenová 28, 83101 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
55 tis. €
−36 %Zisk 2025
25 tis. €
+436 %Aktíva
3,26 mil. €
+1,1 %Vlastný kapitál
3,24 mil. €
+2,2 %Zadlženosť
0,5 %
−1,1 ppHrubá marža
48,6 %
+63 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
45,8 %
+55 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
0,8 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
23,91
+613 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+500 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,7 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
124 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 124 tis. € | 1,01 mil. € | 40 tis. € | 52 tis. € |
| Pridaná hodnota | −7 305 € | 67 tis. € | −5 763 € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,0 mil. € | 1,3 mil. € | 85 tis. € | 55 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 76 tis. € | −7 443 € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 503 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 4 503 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5,7 mil. € | 3,1 mil. € | 3,23 mil. € | 3,26 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,93 mil. € | 3,05 mil. € | 3,1 mil. € | 3,14 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,93 mil. € | 3,05 mil. € | 3,1 mil. € | 3,14 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,77 mil. € | 51 tis. € | 132 tis. € | 129 tis. € |
| Zásoby | 921 tis. € | 5 544 € | 5 544 € | 2 750 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,81 mil. € | 22 tis. € | 109 tis. € | 83 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € | 44 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 62 € | 2 378 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5,7 mil. € | 3,1 mil. € | 3,23 mil. € | 3,26 mil. € |
| Vlastné imanie | 5,26 mil. € | 3,06 mil. € | 3,17 mil. € | 3,24 mil. € |
| Základné imanie | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 4 156 € | 4 156 € |
| HV minulých rokov | −364 tis. € | −337 tis. € | −264 tis. € | −272 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 76 tis. € | −7 443 € | 25 tis. € |
| Záväzky | 435 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 29 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 406 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € | 5 399 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 600 € | 600 € | 600 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 4 165 € | 3 470 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Jelenia 5/B, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Jelenia 5/B, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Snežienková 2, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Snežienková 2, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Uhrova 1, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stará Klenová 28, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Stará Klenová 28, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Stará Klenová 28, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Snežienková 2, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Snežienková 2, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.