Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44090994・M. Rázusa 2203/56, 96003 Zvolen・Založené 2008
Obrat 2025
126 tis. €
+17 %Zisk 2025
11 tis. €
+126 %Aktíva
60 tis. €
+85 %Vlastný kapitál
35 tis. €
+47 %Zadlženosť
40,9 %
+15 ppHrubá marža
37,4 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,0 %
+4,3 ppZisk / výnosy
ROA
18,8 %
+3,4 ppRentabilita aktív
ROE
31,8 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,24
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+128 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,0 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 84 tis. € | 64 tis. € | 103 tis. € | 123 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € | 46 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 85 tis. € | 64 tis. € | 107 tis. € | 126 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 603 € | −7 195 € | 4 977 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 257 € | 0 € | 963 € | 2 298 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 167 € | 3 150 € | 0 € | 7 384 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 167 € | 3 150 € | 0 € | 7 384 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 3 688 € | 5 192 € | −14 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 15 tis. € | 7 888 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 603 € | −7 195 € | 4 977 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 4 335 € | 6 930 € | 8 296 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 746 € | 853 € | 981 € | 1 113 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 589 € | 6 077 € | 7 315 € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa M. Rázusa 2203/56, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/56, 96003 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Moskovská 2337/20, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dúbravica 31, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/56, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/56, 96003 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Dúbravica 31, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Moskovská 2337/20, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dúbravica 31, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/56, 96003 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Dúbravica 31, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Dúbravica 31, 97633 Poniky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.