Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ANSED s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44098383Hurbanova 139/1, 01901 IlavaZaložené 2008

Obrat 2020

0

−100 %
IČO
44098383
DIČ
2022587732
IČ DPH
Sídlo
ANSED s. r. o.Hurbanova 139/1 01901 Ilava
Dátum vzniku
sobota 19. apríla 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/20133/R

Zisk 2020

0 €

+100 %

Aktíva

14 tis. €

+0,0 %

Vlastný kapitál

−68 tis. €

+0,0 %

Zadlženosť

594,6 %

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+100 %
−9 414 €957 €−5 €−7 950 €−13 tis. €−263 €0 €2014201520162017201820192020

Tržby

8 091 €1 180 €1 000 €0 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192020

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

0,0 %

+1,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,0 %

−0,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,19

+0,0 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

0 €

+100 %

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

−59 tis. €

+0,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-64,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−148 €

+0,0 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

8 541 €20141 180 €20151 000 €20160 €20170 €20183 €20190 €2020

Výkaz ziskov a strát

Položka2017201820192020
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota−27 €−11 tis. €0 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €3 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−7 950 €−13 tis. €−263 €0 €
Daň z príjmov960 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−68 tis. €
  • Záväzky82 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2017201820192020
Majetok celkom14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Finančné účty30 €148 €148 €148 €

Pasíva

Položka2017201820192020
Spolu vlastné imanie a záväzky14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Vlastné imanie−55 tis. €−68 tis. €−68 tis. €−68 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−54 tis. €−62 tis. €−74 tis. €−75 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−7 950 €−13 tis. €−263 €0 €
Záväzky69 tis. €81 tis. €82 tis. €82 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €9 471 €9 471 €9 471 €
Krátkodobé záväzky69 tis. €72 tis. €72 tis. €72 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €3 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €0 €960 €960 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192020
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2013Dátum zverejneniaštvrtok 27. júna 2013Dátum odobratia zo zoznamuutorok 3. apríla 2018Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích služiebPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • organizovanie kurzov, školení, seminárov a výstavPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • príprava a spracovanie projektov pre využitie prostriedkov z fondu EÚPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • spracovanie textových a obrazových predlôh (vizitiek) prostredníctvom výpočtovej techniky, skenerovPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • sprostredkovanie obchoduPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • tvarovanie, spracovanie a povrchová úprava plochého a dutého sklaPlatné od sobota 19. apríla 2008
  • výroba obalového materiálu z papieraPlatné od sobota 19. apríla 2008

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 19. apríla 2008

    Adresa Sady pod Dedovcom 241/8, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 17. novembra 2009

    Adresa Sady pod Dedovcom 241/8, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. apríla 2008 – pondelok 16. novembra 2009

    Adresa Sady pod Dedovcom 241/8, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/20133/R
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
ANSED s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ANSED s. r. o.

Hurbanova 139/1, 01901 Ilava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.