Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44116870・Sladovnícka 22, 91701 Trnava・Založené 2008
Obrat 2025
234 tis. €
+1,7 %Zisk 2025
6 201 €
+32 %Aktíva
695 tis. €
+3,2 %Vlastný kapitál
130 tis. €
+5,0 %Zadlženosť
81,3 %
−0,3 ppHrubá marža
40,3 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,38
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,3 %
+2,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−124 tis. €
−69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 218 tis. € | 239 tis. € | 228 tis. € | 232 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 111 tis. € | 92 tis. € | 94 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 225 tis. € | 244 tis. € | 230 tis. € | 234 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 24 tis. € | 4 691 € | 6 201 € |
| Daň z príjmov | 6 460 € | 8 109 € | 3 449 € | 5 127 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 809 tis. € | 752 tis. € | 674 tis. € | 695 tis. € |
| Neobežný majetok | 679 tis. € | 636 tis. € | 581 tis. € | 619 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 679 tis. € | 636 tis. € | 581 tis. € | 619 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 131 tis. € | 116 tis. € | 93 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 47 € | 71 € | 77 € | 33 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 tis. € | 92 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 24 tis. € | 7 874 € | 1 987 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 809 tis. € | 752 tis. € | 674 tis. € | 695 tis. € |
| Vlastné imanie | 95 tis. € | 119 tis. € | 124 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 54 tis. € | 87 tis. € | 112 tis. € | 116 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 24 tis. € | 4 691 € | 6 201 € |
| Záväzky | 714 tis. € | 632 tis. € | 550 tis. € | 565 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 62 tis. € | 47 tis. € | 31 tis. € | 77 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 154 tis. € | 180 tis. € | 166 tis. € | 201 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 449 tis. € | 356 tis. € | 287 tis. € | 221 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 49 tis. € | 49 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € |
| Rezervy | 120 € | 132 € | 140 € | 140 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Štefánikova 278, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 278, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 278, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 278, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.