Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44121130・Vrlíkova 1884/71, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2008
Obrat 2024
502 tis. €
+11 %Zisk 2024
17 tis. €
+27 %Aktíva
113 tis. €
+65 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+63 %Zadlženosť
60,9 %
+0,3 ppHrubá marža
38,0 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
15,2 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
38,8 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,84
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
49,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 176 tis. € | 266 tis. € | 451 tis. € | 502 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 93 tis. € | 126 tis. € | 191 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 216 tis. € | 268 tis. € | 451 tis. € | 502 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 3 745 € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 146 € | 0 € | 3 606 € | 4 565 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 30 tis. € | 69 tis. € | 113 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 333 € | 1 457 € | 583 € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 333 € | 1 457 € | 583 € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 28 tis. € | 68 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 5 988 € | −18 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 7 836 € | 22 tis. € | 86 tis. € | 51 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 30 tis. € | 69 tis. € | 113 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −8 478 € | 2 459 € | 6 205 € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 3 745 € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 8 460 € | 16 tis. € | 41 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 260 € | 90 € | 140 € | 107 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 200 € | 16 tis. € | 41 tis. € | 42 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Vrlíkova 1884/71, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Smrečany 221, 03205 Smrečany, Slovenská republika
Adresa Podtureň 527, 03301 Podtureň, Slovenská republika
Adresa Görbehalom telep, 19. 4a., 9408, Sopron, Maďarská republika
Adresa Szabadság utca, 8., 2851, Környe, Maďarská republika
Adresa Vrlíkova 1884/71, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Smrečany 221, 03205 Smrečany, Slovenská republika
Adresa Podtureň 527, 03301 Podtureň, Slovenská republika
Adresa Görbehalom telep, 19. 4a., 9408, Sopron, Maďarská republika
Adresa Szabadság utca, 8., 2851, Környe, Maďarská republika
Adresa Szabadság utca, 8., 2851, Környe, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
ALIMER Slovakia s. r. o.
Vrlíkova 1884/71, 03101 Liptovský Mikuláš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.