Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44121989・Horná 18, 97401 Banská Bystrica・Založené 2008
Obrat 2025
557 tis. €
+21 %Zisk 2025
11 tis. €
+1 448 %Aktíva
638 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+140 %Zadlženosť
95,7 %
−2,1 ppHrubá marža
19,8 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
41,5 %
+49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,59
−3,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+1 968 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,8 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
208 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 784 tis. € | 445 tis. € | 445 tis. € | 555 tis. € |
| Pridaná hodnota | 36 tis. € | 87 tis. € | 87 tis. € | 110 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 851 tis. € | 458 tis. € | 458 tis. € | 557 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −56 tis. € | 1 074 € | −846 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 4 399 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 4 399 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 489 tis. € | 511 tis. € | 511 tis. € | 638 tis. € |
| Neobežný majetok | 35 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 35 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 405 tis. € | 429 tis. € | 429 tis. € | 558 tis. € |
| Zásoby | 259 tis. € | 251 tis. € | 251 tis. € | 270 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 109 tis. € | 107 tis. € | 107 tis. € | 69 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 70 tis. € | 70 tis. € | 219 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 49 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 489 tis. € | 511 tis. € | 511 tis. € | 638 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 3 502 € | −52 tis. € | −52 tis. € | −49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −56 tis. € | 1 074 € | −846 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 477 tis. € | 498 tis. € | 500 tis. € | 611 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 714 € | 934 € | 934 € | 1 404 € |
| Krátkodobé záväzky | 234 tis. € | 257 tis. € | 259 tis. € | 350 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 170 tis. € | 136 tis. € | 136 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 72 tis. € | 104 tis. € | 104 tis. € | 191 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Severná 4003/15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Skubínska cesta 2932/52, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Skubínska cesta 2932/52, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Severná 4003/15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Skubínska cesta 2932/52, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Skubínska cesta 2932/52, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Skubínska cesta 2932/52, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.