Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44129386・Budovateľská 1352/1, 90851 Holič・Založené 2008
Obrat 2025
174 tis. €
+11 %Zisk 2025
15 tis. €
+888 %Aktíva
123 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
90 tis. €
−34 %Zadlženosť
26,5 %
+11 ppHrubá marža
72,3 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
+7,4 ppZisk / výnosy
ROA
11,9 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
16,2 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,03
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+658 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
108 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 125 tis. € | 140 tis. € | 157 tis. € | 174 tis. € |
| Pridaná hodnota | 85 tis. € | 97 tis. € | 110 tis. € | 126 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 125 tis. € | 140 tis. € | 157 tis. € | 174 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 8 798 € | 1 478 € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 105 € | 2 339 € | 960 € | 3 882 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 155 tis. € | 155 tis. € | 162 tis. € | 123 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 332 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 332 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 151 tis. € | 155 tis. € | 162 tis. € | 123 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 528 € | 5 045 € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 146 tis. € | 150 tis. € | 152 tis. € | 108 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 155 tis. € | 155 tis. € | 162 tis. € | 123 tis. € |
| Vlastné imanie | 138 tis. € | 136 tis. € | 137 tis. € | 90 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 113 tis. € | 114 tis. € | 122 tis. € | 62 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 8 798 € | 1 478 € | 15 tis. € |
| Záväzky | 17 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 174 € | 245 € | 76 € | 101 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 973 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 574 € | 7 027 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Budovateľská 1352/1, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Bottova 2934/6, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Bottova 2934/6, 90851 Holíč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.