Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44154038・Jamová 620/13, 925 23 Jelka・Založené 2008
Obrat 2024
858 tis. €
+1,7 %Zisk 2024
80 tis. €
−51 %Aktíva
643 tis. €
+7,6 %Vlastný kapitál
389 tis. €
+26 %Zadlženosť
39,5 %
−8,8 ppHrubá marža
28,5 %
−9,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,3 %
−10,0 ppZisk / výnosy
ROA
12,5 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
20,6 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,32
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
103 tis. €
−43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
401 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 550 tis. € | 783 tis. € | 840 tis. € | 855 tis. € |
| Pridaná hodnota | 63 tis. € | 293 tis. € | 316 tis. € | 244 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 561 tis. € | 785 tis. € | 844 tis. € | 858 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 30 tis. € | 118 tis. € | 163 tis. € | 80 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 32 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 23 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 329 tis. € | 545 tis. € | 597 tis. € | 643 tis. € |
| Neobežný majetok | 93 tis. € | 117 tis. € | 89 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 93 tis. € | 117 tis. € | 89 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 236 tis. € | 427 tis. € | 509 tis. € | 573 tis. € |
| Zásoby | 19 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 tis. € | 108 tis. € | 321 tis. € | 372 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 169 tis. € | 291 tis. € | 162 tis. € | 135 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 4 067 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 329 tis. € | 545 tis. € | 597 tis. € | 643 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 146 tis. € | 309 tis. € | 389 tis. € |
| Základné imanie | 6 670 € | 6 670 € | 6 670 € | 6 670 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 667 € |
| HV minulých rokov | −8 972 € | 21 tis. € | 138 tis. € | 301 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 30 tis. € | 118 tis. € | 163 tis. € | 80 tis. € |
| Záväzky | 301 tis. € | 399 tis. € | 289 tis. € | 254 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 68 tis. € | 77 tis. € | 59 tis. € | 39 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 224 tis. € | 320 tis. € | 176 tis. € | 172 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 39 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 50 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 8 800 € | 1 431 € | 3 812 € | 3 132 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Jamová 620/13, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Jamová 620/13, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jamová 620/13, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Jamová 620/13, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Riazanská 66, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.