Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44168217・Belanská 1312/5B, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2008
Obrat 2025
117 tis. €
+54 %Zisk 2025
6 747 €
+194 %Aktíva
78 tis. €
+7,7 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+26 %Zadlženosť
57,9 %
−6,1 ppHrubá marža
28,0 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,8 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
+5,5 ppRentabilita aktív
ROE
20,6 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,77
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 164 €
+177 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,4 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 642 €
−343 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
43,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 97 tis. € | 61 tis. € | 76 tis. € | 117 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 114 tis. € | 69 tis. € | 76 tis. € | 117 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 205 € | 252 € | 2 296 € | 6 747 € |
| Daň z príjmov | 362 € | 374 € | 1 009 € | 2 417 € |
| Daň z príjmov splatná | 362 € | 374 € | 1 009 € | 2 417 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 82 tis. € | 85 tis. € | 72 tis. € | 78 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 48 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 178 € | 178 € | 178 € | 178 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 46 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 389 € | 318 € | 321 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 46 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 644 € | 2 151 € | 2 541 € | 2 541 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 82 tis. € | 85 tis. € | 72 tis. € | 78 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 697 € | 697 € | 697 € | 697 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 205 € | 252 € | 2 296 € | 6 747 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 61 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 70 € | 123 € | 134 € | 148 € |
| Krátkodobé záväzky | 55 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € | 7 867 € |
| Rezervy | 3 136 € | 3 136 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Užhorodská 4, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Užhorodská 4, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Moldavská 1165/31, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 2, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Varšavská 11, 04013 Košice, Slovenská republika
Adresa Užhorodská 1034/4, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Užhorodská 4, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Moldavská 1165/31, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 2, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Varšavská 11, 04013 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PASZ & spol. s r.o.
Belanská 1312/5B, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.