Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44185928・Znievska 10, 85106 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 562 €
+35 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
−70 tis. €
−2,3 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROE
2,2 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 222 €
+41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-27,8 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−12 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Podiel dlhu k vlastnému imaniu
-100,0 %
+1,2 ppCelkový dlh / vlastné imanie
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 732 € | −1 732 € | −1 737 € | −1 222 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 194 € | −2 105 € | −2 418 € | −1 562 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 848 € | 821 € | 827 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 848 € | 821 € | 827 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 83 € | 83 € | 347 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 765 € | 738 € | 480 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 848 € | 821 € | 827 € | 0 € |
| Vlastné imanie | −64 tis. € | −66 tis. € | −68 tis. € | −70 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −108 tis. € | −111 tis. € | −113 tis. € | −115 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 194 € | −2 105 € | −2 418 € | −1 562 € |
| Záväzky | 65 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 57 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 6 473 € | 8 551 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 900 € | 900 € | 500 € | 861 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Ehbrustweg 1, 3375 Krummnussbaum, Rakúska republika
Adresa Hauptstraße 79, 3375 Krummnussbaum, Rakúska republika
Adresa Hauptstraße 79, 3375 Krummnussbaum, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.