Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Conclusio s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44186151Galvaniho 7/D, 821 04 BratislavaZaložené 2008

Obrat 2025

104 tis. €

+40 %
IČO
44186151
DIČ
2022632447
IČ DPH
SK2022632447, podľa §4, registrácia od piatok 15. augusta 2008
Sídlo
Conclusio s. r. o.Galvaniho 7/D 821 04 Bratislava
Dátum vzniku
štvrtok 12. júna 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/52827/B

Zisk 2025

23 tis. €

+2,4 %

Aktíva

292 tis. €

+0,3 %

Vlastný kapitál

278 tis. €

+1,0 %

Zadlženosť

5,0 %

−0,6 pp

Hrubá marža

59,4 %

−8,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+2,4 %
31 tis. €38 tis. €16 tis. €18 tis. €31 tis. €26 tis. €27 tis. €11 tis. €13 tis. €22 tis. €23 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+40 %
67 tis. €79 tis. €49 tis. €51 tis. €67 tis. €60 tis. €71 tis. €57 tis. €59 tis. €74 tis. €104 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

22,0 %

−8,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,8 %

+0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

8,2 %

+0,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

22,24

+22 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

29 tis. €

+2,9 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,8 %

+0,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

275 tis. €

+1,4 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

67 tis. €201579 tis. €201649 tis. €201751 tis. €201867 tis. €201971 tis. €202075 tis. €202157 tis. €202259 tis. €202374 tis. €2024104 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru57 tis. €59 tis. €74 tis. €104 tis. €
Pridaná hodnota37 tis. €38 tis. €51 tis. €62 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti57 tis. €59 tis. €74 tis. €104 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení11 tis. €13 tis. €22 tis. €23 tis. €
Daň z príjmov3 287 €3 712 €6 076 €6 358 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 825 €
  • Obežný majetok288 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie278 tis. €
  • Záväzky15 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom245 tis. €261 tis. €291 tis. €292 tis. €
Neobežný majetok16 tis. €7 093 €4 825 €4 825 €
Dlhodobý hmotný majetok11 tis. €2 268 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok4 825 €4 825 €4 825 €4 825 €
Obežný majetok229 tis. €254 tis. €287 tis. €288 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky700 €700 €700 €700 €
Krátkodobé pohľadávky23 tis. €22 tis. €19 tis. €35 tis. €
Finančné účty205 tis. €231 tis. €266 tis. €252 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky245 tis. €261 tis. €291 tis. €292 tis. €
Vlastné imanie240 tis. €253 tis. €275 tis. €278 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov221 tis. €232 tis. €245 tis. €248 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení11 tis. €13 tis. €22 tis. €23 tis. €
Záväzky5 581 €8 358 €17 tis. €15 tis. €
Dlhodobé záväzky229 €107 €179 €296 €
Krátkodobé záväzky4 317 €7 763 €16 tis. €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 035 €488 €630 €1 468 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

8 898 €11 tis. €4 853 €5 023 €8 602 €7 199 €4 982 €3 287 €3 712 €6 076 €6 358 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie142,68 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

4 registrované činnosti

  • ekonomické a organizačné poradenstvo,Platné od štvrtok 12. júna 2008
  • účtovné poradenstvo,Platné od štvrtok 12. júna 2008
  • vedenie účtovníctva,Platné od štvrtok 12. júna 2008
  • výkon činnosti audítora,Platné od štvrtok 12. júna 2008

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 12. júna 2008

    Adresa Pri Kríži 3/494, 90028 Zálesie, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 31. júla 2019

    Adresa Pri Kríži 3/494, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 20. októbra 2009 – utorok 30. júla 2019

    Adresa Pri Kríži 3/494, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 12. júna 2008 – pondelok 19. októbra 2009

    Adresa Pri Kríži 3/494, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/52827/B
Hlavná činnosť
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 20. októbra 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 13.10.2009.
  • štvrtok 12. júna 2008Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou dňa 13.05.2008 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v zmysle dodatku zo dňa 04.06.2008.
Conclusio s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Conclusio s. r. o.

Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.