Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44189192・Budovateľská 1310, 09301 Vranov nad Topľou・Založené 2008
Obrat 2025
360 tis. €
+1,0 %Zisk 2025
43 tis. €
−14 %Aktíva
449 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
370 tis. €
+13 %Zadlženosť
17,5 %
+3,0 ppHrubá marža
44,7 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,8 %
−2,1 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
11,5 %
−3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,97
+2,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
55 tis. €
−14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
168 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 213 tis. € | 268 tis. € | 357 tis. € | 360 tis. € |
| Pridaná hodnota | 115 tis. € | 136 tis. € | 175 tis. € | 161 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 218 tis. € | 272 tis. € | 357 tis. € | 360 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 33 tis. € | 42 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 367 tis. € | 388 tis. € | 382 tis. € | 449 tis. € |
| Neobežný majetok | 239 tis. € | 236 tis. € | 221 tis. € | 223 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 239 tis. € | 235 tis. € | 220 tis. € | 222 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 1 551 € | 1 551 € | 1 551 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 127 tis. € | 150 tis. € | 161 tis. € | 225 tis. € |
| Zásoby | 10 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 107 tis. € | 103 tis. € | 58 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 657 € | 32 tis. € | 86 tis. € | 145 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 54 € | 954 € | −56 € | 440 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 367 tis. € | 388 tis. € | 382 tis. € | 449 tis. € |
| Vlastné imanie | 289 tis. € | 332 tis. € | 327 tis. € | 370 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 940 € | 8 600 € | 9 260 € | 9 920 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 78 tis. € | 120 tis. € | 170 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 33 tis. € | 42 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 77 tis. € | 57 tis. € | 55 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 942 € | 2 168 € | 2 426 € | 2 737 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 26 tis. € | 9 990 € | 4 710 € | 12 tis. € |
| Rezervy | 6 336 € | 6 923 € | 6 834 € | 7 066 € |
| Časové rozlíšenie | 161 € | −651 € | −449 € | 40 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Duklianskych hrdinov 1209, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209/28, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209/28, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Duklianskych hrdinov 1209, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.