Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44194285・Švábska 7302/31A, 08005 Prešov・Založené 2008
Obrat 2025
258 tis. €
−0,2 %Zisk 2025
121 tis. €
−9,1 %Aktíva
184 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
165 tis. €
−6,9 %Zadlženosť
10,8 %
−6,1 ppHrubá marža
92,6 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,1 %
−4,6 ppZisk / výnosy
ROA
65,8 %
+3,0 ppRentabilita aktív
ROE
73,7 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,30
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
154 tis. €
−9,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
132 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 165 tis. € | 250 tis. € | 255 tis. € | 258 tis. € |
| Pridaná hodnota | 149 tis. € | 230 tis. € | 237 tis. € | 239 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 165 tis. € | 250 tis. € | 258 tis. € | 258 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 62 tis. € | 125 tis. € | 133 tis. € | 121 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 167 tis. € | 226 tis. € | 212 tis. € | 184 tis. € |
| Neobežný majetok | 65 tis. € | 51 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 65 tis. € | 51 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 102 tis. € | 175 tis. € | 178 tis. € | 145 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 189 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 16 tis. € | 43 tis. € | 28 tis. € |
| Finančné účty | 89 tis. € | 159 tis. € | 135 tis. € | 116 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 167 tis. € | 226 tis. € | 212 tis. € | 184 tis. € |
| Vlastné imanie | 105 tis. € | 168 tis. € | 177 tis. € | 165 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 1 € | 1 € | −1 € | −1 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 62 tis. € | 125 tis. € | 133 tis. € | 121 tis. € |
| Záväzky | 62 tis. € | 58 tis. € | 36 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 23 tis. € | 12 tis. € | 5 124 € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 35 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 261 € | 134 € | 1 224 € | 1 946 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Hapákova 1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Ruská Nová Ves 250, 08005 Ruská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Ruská Nová Ves 250, 08005 Ruská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hapákova 1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 6392/63, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.