Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44210655・Topoľčianska 3201/18, 85105 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
30 tis. €
+16 %Zisk 2025
−5 002 €
−76 %Aktíva
9 439 €
−51 %Vlastný kapitál
8 030 €
−38 %Zadlženosť
14,9 %
−18 ppHrubá marža
11,5 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-16,5 %
−5,7 ppZisk / výnosy
ROA
-53,0 %
−38 ppRentabilita aktív
ROE
-62,3 %
−41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,69
+127 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 662 €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,3 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 515 €
−25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 654 € | 40 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 059 € | 12 tis. € | 7 347 € | 3 489 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 654 € | 40 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 384 € | 5 317 € | −2 835 € | −5 002 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € | 9 439 € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 12 tis. € | 7 734 € | 3 699 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 12 tis. € | 7 734 € | 3 699 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 159 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 5 740 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 811 € | 2 107 € | 4 412 € | 0 € |
| Finančné účty | 348 € | 10 tis. € | 7 196 € | 5 740 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € | 9 439 € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € | 8 030 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 5 050 € | 10 tis. € | 7 532 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 384 € | 5 317 € | −2 835 € | −5 002 € |
| Záväzky | 8 434 € | 8 300 € | 6 310 € | 1 409 € |
| Dlhodobé záväzky | 184 € | 184 € | 184 € | 184 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 140 € | 8 016 € | 5 626 € | 1 225 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 110 € | 100 € | 500 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Beňadická 3008/17, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3201/18, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Beńadická 3008/17, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3201/18, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Furdekova 1617/10, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.