Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44220642・Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš・Založené 2008
Obrat 2025
230 tis. €
+88 %Zisk 2025
27 €
+100 %Aktíva
92 tis. €
−53 %Vlastný kapitál
6 667 €
+1 845 %Zadlženosť
92,8 %
−7,5 ppHrubá marža
4,0 %
+7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,0 %
+6,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
0,4 %
−2 026 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
25,16
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
987 €
+115 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
97,3 %
+111 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
81 tis. €
−58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 250 tis. € | 45 tis. € | 82 tis. € | 230 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 1 535 € | −3 024 € | 9 125 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 250 tis. € | 45 tis. € | 123 tis. € | 230 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 632 € | −2 863 € | −7 740 € | 27 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 126 tis. € | 194 tis. € | 92 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 40 tis. € | 0 € | 7 792 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 40 tis. € | 0 € | 7 792 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 138 tis. € | 86 tis. € | 194 tis. € | 84 tis. € |
| Zásoby | 27 tis. € | 24 tis. € | 179 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −8 959 € | 494 € | 2 907 € | −32 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 120 tis. € | 62 tis. € | 12 tis. € | 75 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 126 tis. € | 194 tis. € | 92 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 286 € | 863 € | −382 € | 6 667 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 4 278 € | −2 914 € | 718 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 632 € | −2 863 € | −7 740 € | 27 € |
| Záväzky | 131 tis. € | 126 tis. € | 194 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 943 € | 565 € | 2 186 € | 3 348 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 130 tis. € | 125 tis. € | 192 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 55, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Nitra, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa Nitra, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 55, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 603, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.