Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44227892・Podkerepušky 3167/75, 84008 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
104 tis. €
−21 %Zisk 2025
−1 420 €
−3 058 %Aktíva
91 tis. €
−1,4 %Vlastný kapitál
84 tis. €
−1,7 %Zadlženosť
8,1 %
+0,3 ppHrubá marža
5,9 %
+0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
-1,6 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-1,7 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,41
+0,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−851 €
−225 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-66,9 %
−160 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
79 tis. €
+2,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 114 tis. € | 189 tis. € | 131 tis. € | 104 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 9 912 € | 6 655 € | 6 130 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 114 tis. € | 189 tis. € | 132 tis. € | 104 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −41 € | 2 562 € | 48 € | −1 420 € |
| Daň z príjmov | 278 € | 1 210 € | 634 € | 569 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 634 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 99 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € | 91 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 510 € | 6 135 € | 3 374 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 510 € | 6 135 € | 3 374 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 99 tis. € | 83 tis. € | 86 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 9 € | 70 € | 0 € | 1 306 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 473 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 13 tis. € | 415 € | 5 839 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | — |
| Finančné účty | 88 tis. € | 70 tis. € | 81 tis. € | 81 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 470 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 99 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € | 91 tis. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 88 tis. € | 85 tis. € | 84 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 615 € | — |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −41 € | 2 562 € | 48 € | −1 420 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 4 023 € | 7 266 € | 7 392 € |
| Dlhodobé záväzky | −1 956 € | −1 953 € | −1 952 € | −1 952 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 5 976 € | 9 218 € | 9 344 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Podkerepušky 3167/75, 84008 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tranovského 37/2183, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tranovského 37/2183, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Tranovského 37/2183, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tranovského 37/2183, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.