Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44230656・Kazanská 12152, 82106 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2019
49 tis. €
Zisk 2019
232 €
Aktíva
78 tis. €
+1,2 %Vlastný kapitál
−49 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
163,2 %
−1,1 ppHrubá marža
0,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
Zisk / výnosy
ROA
0,3 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-0,5 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,61
+0,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
293 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−49 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | −956 € | 0 € | 0 € | 293 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −314 € | 762 € | 0 € | 232 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 0 € | 61 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 78 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 77 tis. € | 78 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 76 tis. € | 78 tis. € | 76 tis. € | 78 tis. € |
| Finančné účty | 648 € | 157 € | 157 € | 53 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 78 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Vlastné imanie | −49 tis. € | −48 tis. € | −49 tis. € | −49 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| HV minulých rokov | −82 tis. € | −82 tis. € | −82 tis. € | −82 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −314 € | 762 € | 0 € | 232 € |
| Záväzky | 126 tis. € | 126 tis. € | 126 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 126 tis. € | 126 tis. € | 127 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Muráň 258, 04901 Muráň, Slovenská republika
Adresa Čechova 110, Cherkassy, Ukrajina
Adresa Račianska 16, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rovinka 226, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Čechova 110, Cherkassy, Ukrajina
Adresa Muráň 258, 04901 Muráň, Slovenská republika
Adresa Čechova 110, Cherkassy, Ukrajina
Adresa Račianska 16, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 16, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rovinka 226, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
8 zápisov z obchodného registra
AG International Holding, s. r. o.
Kazanská 12152, 82106 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.