Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44231440・Kotrčiná Lúčka 213, 01302 Kotrčiná Lúčka・Založené 2008
Obrat 2025
183 tis. €
−8,5 %Zisk 2025
7 278 €
+159 %Aktíva
69 tis. €
+67 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+1 357 %Zadlženosť
73,0 %
−24 ppHrubá marža
15,9 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
10,6 %
+41 ppRentabilita aktív
ROE
39,2 %
+1 007 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,82
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+192 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,0 %
+38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 172 tis. € | 206 tis. € | 198 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 31 tis. € | −3 839 € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 172 tis. € | 206 tis. € | 200 tis. € | 183 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 € | 380 € | −12 tis. € | 7 278 € |
| Daň z príjmov | 845 € | 997 € | 960 € | 3 114 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 81 tis. € | 75 tis. € | 41 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 935 € | 605 € | 275 € | 813 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 935 € | 605 € | 275 € | 813 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 75 tis. € | 41 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 217 € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 76 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 60 tis. € |
| Finančné účty | 3 153 € | 45 tis. € | 22 tis. € | 7 884 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 81 tis. € | 75 tis. € | 41 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 14 tis. € | 1 273 € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 297 € | 325 € | 705 € | 704 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 € | 380 € | −12 tis. € | 7 278 € |
| Záväzky | 67 tis. € | 62 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 64 € | 9 621 € | 3 861 € | 3 920 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 54 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 39 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € | 8 754 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 221 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Kotrčiná Lúčka 213, 01302 Kotrčiná Lúčka, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 415/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kotrčiná Lúčka 213, 01302 Kotrčiná Lúčka, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 415/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 415/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Michales Media, s. r. o.
Kotrčiná Lúčka 213, 01302 Kotrčiná Lúčka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.