Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44238088・Mederčská 751/2, 94501 Komárno・Založené 2008
Obrat 2024
17 tis. €
−18 %Zisk 2024
−1 029 €
+89 %Aktíva
340 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
58 tis. €
+3 626 %Zadlženosť
82,9 %
−18 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,0 %
+37 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
-1,8 %
−544 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
349,84
+2 222 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−689 €
+92 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-49,3 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
119 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 11 tis. € | −3 054 € | −134 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 292 € | −16 tis. € | −8 954 € | −1 029 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 345 tis. € | 315 tis. € | 288 tis. € | 340 tis. € |
| Neobežný majetok | 218 tis. € | 194 tis. € | 174 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 218 tis. € | 194 tis. € | 174 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 127 tis. € | 121 tis. € | 114 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 111 tis. € | 111 tis. € | 111 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 500 € | 523 € | 569 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 9 546 € | 2 779 € | 8 252 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 345 tis. € | 315 tis. € | 288 tis. € | 340 tis. € |
| Vlastné imanie | −82 tis. € | −113 tis. € | −1 651 € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −87 tis. € | −104 tis. € | 0 € | 52 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 292 € | −16 tis. € | −8 954 € | −1 029 € |
| Záväzky | 426 tis. € | 428 tis. € | 289 tis. € | 282 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 603 € | 2 491 € | 7 569 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Juszkó Béla utca 13., 2890 TATA, Maďarsko
Adresa Zsigmond utca 19/B, 2890 TATA, Maďarsko
Adresa Juszkó Béla utca, 13., 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Erdei Ferenc utca, 13, 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Zsigmond utca, 19/b, 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Szolnoki hegy tanya, 165., 6000, Kecskemét, Maďarská republika
Adresa Juszkó Béla utca 13., 2890 TATA, Maďarsko
Adresa Zsigmond utca 19/B, 2890 TATA, Maďarsko
Adresa Juszkó Béla utca, 13., 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Zsigmond utca, 19/B, 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Erdei Ferenc utca, 13, 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Zsigmond utca, 19/B, 2890, Tata, Maďarsko
Adresa Szolnoki hegy tanya, 165., 6000, Kecskemét, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.