Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44238819・Farská 29, 94901 Nitra・Založené 2008
Obrat 2024
17 tis. €
Zisk 2024
2 000 €
Aktíva
1,51 mil. €
+0,4 %Vlastný kapitál
−1,87 mil. €
+0,2 %Zadlženosť
223,8 %
−0,8 ppHrubá marža
13,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,5 %
Zisk / výnosy
ROA
0,1 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
-0,1 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 352 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,87 mil. €
+0,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-45,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 000 € | 0 € | 0 € | 2 352 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 10 tis. € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 400 € | 0 € | 0 € | 2 000 € |
| Daň z príjmov | 600 € | 0 € | 0 € | 352 € |
| Daň z príjmov splatná | 600 € | 0 € | 0 € | 352 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € |
| Neobežný majetok | 2 446 € | 2 446 € | 2 446 € | 2 446 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 446 € | 2 446 € | 2 446 € | 2 446 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 1,51 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 540 € | 8 540 € | 8 540 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € | 1,51 mil. € |
| Vlastné imanie | −1,88 mil. € | −1,88 mil. € | −1,88 mil. € | −1,87 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 58 € | 58 € | 58 € | 58 € |
| HV minulých rokov | −1,89 mil. € | −1,88 mil. € | −1,88 mil. € | −1,88 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 400 € | 0 € | 0 € | 2 000 € |
| Záväzky | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 972 € | 4 972 € | 4 972 € | 4 972 € |
| Krátkodobé záväzky | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € | 3,38 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Kremeľská 812/24, 84104 Bratislava - Devín, Slovenská republika
Adresa Dolný koniec 430, 95173 Jelenec, Slovenská republika
Adresa Kremeľská 812/24, 84104 Bratislava - Devín, Slovenská republika
Adresa Dolný koniec 430, 95173 Jelenec, Slovenská republika
Adresa Dolný koniec 430, 95173 Jelenec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.