Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44255063・Vlkanovská 101, 97631 Vlkanová・Založené 2008
Obrat 2025
191 tis. €
+21 %Zisk 2025
6 666 €
+259 %Aktíva
46 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
8 610 €
+343 %Zadlženosť
81,2 %
−13 ppHrubá marža
7,4 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+6,2 ppZisk / výnosy
ROA
14,5 %
+27 ppRentabilita aktív
ROE
77,4 %
+293 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 691 €
+338 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,3 %
+43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 903 €
+181 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 116 tis. € | 154 tis. € | 156 tis. € | 191 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 569 € | −8 310 € | 3 260 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 123 tis. € | 186 tis. € | 157 tis. € | 191 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 686 € | 3 462 € | −4 195 € | 6 666 € |
| Daň z príjmov | 699 € | 1 613 € | 960 € | 1 025 € |
| Daň z príjmov splatná | 699 € | 1 613 € | 960 € | 1 025 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 56 tis. € | 50 tis. € | 34 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 12 tis. € | 8 194 € | 3 919 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 12 tis. € | 8 194 € | 3 919 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 38 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 2 511 € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 34 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 279 € | 1 224 € | 244 € | 287 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 56 tis. € | 50 tis. € | 34 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 677 € | 6 139 € | 1 944 € | 8 610 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −20 tis. € | −19 tis. € | −16 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 686 € | 3 462 € | −4 195 € | 6 666 € |
| Záväzky | 53 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 197 € | 240 € | 245 € | 245 € |
| Krátkodobé záväzky | 52 tis. € | 43 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 157 € | 663 € | 230 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 4 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Vlkanovská 101, 97631 Vlkanová, Slovenská republika
Adresa Starohorská 35, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vlkanovská 101, 97631 Vlkanová, Slovenská republika
Adresa Vlkanovská 101, 97631 Vlkanová, Slovenská republika
Adresa Starohorská 35, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vlkanovská 101, 97631 Vlkanová, Slovenská republika
Adresa Starohorská 35, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.