Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44281978・Kutlíkova 17, 85250 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
222 tis. €
−14 %Zisk 2025
9 794 €
−61 %Aktíva
2,57 mil. €
−0,9 %Vlastný kapitál
2,57 mil. €
−0,6 %Zadlženosť
0,0 %
−0,3 ppHrubá marža
10,2 %
−5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,4 %
−5,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,4 %
−0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
392,47
+2 302 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
−57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,6 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
98 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 252 tis. € | 175 tis. € | 257 tis. € | 222 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 8 599 € | 40 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 254 tis. € | 175 tis. € | 257 tis. € | 222 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 8 497 € | 25 tis. € | 9 794 € |
| Daň z príjmov | 5 164 € | 4 099 € | 8 422 € | 4 535 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,77 mil. € | 2,6 mil. € | 2,59 mil. € | 2,57 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € | 2,47 mil. € |
| Obežný majetok | 303 tis. € | 131 tis. € | 122 tis. € | 98 tis. € |
| Zásoby | 24 tis. € | 30 € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 71 tis. € | 107 tis. € | 67 tis. € | 63 tis. € |
| Finančné účty | 207 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 7 096 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,77 mil. € | 2,6 mil. € | 2,59 mil. € | 2,57 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,77 mil. € | 2,6 mil. € | 2,58 mil. € | 2,57 mil. € |
| Základné imanie | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 2,76 mil. € | 2,59 mil. € | 2,56 mil. € | 2,55 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 8 497 € | 25 tis. € | 9 794 € |
| Záväzky | 476 € | 292 € | 7 469 € | 250 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 476 € | 292 € | 7 469 € | 250 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Weinzierl am Walde, 23, 3610, Weinzierl am Walde, Rakúsko
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Weinzierl am Walde 23, 3610 Weinzierl am Walde, Rakúska republika
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Schlosssee II/106, 2522 Oberwaltersdorf, Rakúska republika
Adresa Weinzierl am Walde, 23, 3610, Weinzierl am Walde, Rakúsko
Adresa Schlosssee II/106, 2522 Oberwaltersdorf, Rakúska republika
Adresa Weinzierl am Walde, 23, 3610, Weinzierl am Walde, Rakúsko
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.