Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44296401・Bojnická 18, 83104 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−4 443 €
+21 %Aktíva
347 €
−40 %Vlastný kapitál
−42 tis. €
−12 %Zadlženosť
12 242,1 %
+5 655 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-1 280,4 %
−318 ppRentabilita aktív
ROE
10,5 %
−4,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 103 €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,3 %
−8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−42 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−37 €
+87 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −190 € | −1 115 € | −644 € | −186 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 676 € | −5 935 € | −5 590 € | −4 443 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 469 € | 1 288 € | 581 € | 347 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 469 € | 1 288 € | 581 € | 347 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 302 € | 306 € | 303 € | 310 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 167 € | 982 € | 278 € | 37 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 469 € | 1 288 € | 581 € | 347 € |
| Vlastné imanie | −26 tis. € | −32 tis. € | −38 tis. € | −42 tis. € |
| Základné imanie | 5 030 € | 5 030 € | 5 030 € | 5 030 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −28 tis. € | −31 tis. € | −37 tis. € | −43 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 676 € | −5 935 € | −5 590 € | −4 443 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 41 € | 41 € | 41 € | 42 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Neusiedlerstrasse 54/3/25, 2340 Mödling, Rakúska republika
Adresa Klammweg 2, 3413 Kirchbach, Rakúska republika
Adresa Klammweg, 2, 3413, Kirchbach, Rakúsko
Adresa Neusiedlerstrasse, 54/3/25, 2340, Mödling, Rakúsko
Adresa Klammweg, 2, 3413, Kirchbach, Rakúsko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
SPEDITIONS-PARTNER Slovakia s. r. o.
Bojnická 18, 83104 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.