Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44299818・Šancová 37, 83104 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
227 tis. €
+52 %Zisk 2025
1 996 €
−20 %Aktíva
38 tis. €
−35 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+15 %Zadlženosť
60,3 %
−17 ppHrubá marža
2,8 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
13,1 %
−5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 956 €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,5 %
+4,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
523 €
−96 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 31 tis. € | 149 tis. € | 227 tis. € |
| Pridaná hodnota | 577 € | 926 € | 4 277 € | 6 361 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 31 tis. € | 149 tis. € | 227 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 € | 255 € | 2 494 € | 1 996 € |
| Daň z príjmov | 141 € | 59 € | 979 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 13 tis. € | 59 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 13 tis. € | 59 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 7 506 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 232 € | 5 231 € | 25 tis. € | 3 987 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 6 808 € | 7 515 € | 33 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 13 tis. € | 59 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 030 € | 5 030 € | 5 030 € | 5 030 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 882 € |
| HV minulých rokov | 4 540 € | 4 550 € | 4 808 € | 7 300 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 € | 255 € | 2 494 € | 1 996 € |
| Záväzky | 1 579 € | 2 029 € | 46 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 € | 0 € | 0 € | 2 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 577 € | 2 029 € | 46 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Šancová 37, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pračanská 49, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Šancová 37, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pračanská 34, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 37, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.