Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44300239・Studená 11, 82104 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2024
19 tis. €
−13 %Zisk 2024
1 819 €
+45 %Aktíva
22 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+9,7 %Zadlženosť
4,6 %
+0,3 ppHrubá marža
45,2 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,5 %
+3,8 ppZisk / výnosy
ROA
8,4 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
8,8 %
+2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,62
−7,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 159 €
+46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,7 %
+0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+9,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 351 € | 9 087 € | 7 402 € | 8 668 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 569 € | 2 427 € | 1 256 € | 1 819 € |
| Daň z príjmov | 454 € | 428 € | 221 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 1 516 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 000 € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 8 569 € | 3 667 € | 4 600 € | 6 576 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 007 € | 9 576 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 569 € | 2 427 € | 1 256 € | 1 819 € |
| Záväzky | 1 009 € | 1 164 € | 841 € | 998 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 009 € | 1 164 € | 841 € | 998 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Kalinčiakova 30, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Studená 11, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 30, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Avda Co-princep Episcopal, Montecarlo, ESC.B 2N 11A, Encamp, Principat D Andorra
Adresa Avda Co-princep Episcopal, Montecarlo, ESC.B 2N 11A, Encamp, Principat D Andorra
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.