Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44312628・Medený Hámor 6541/15, 97401 Banská Bystrica・Založené 2008
Obrat 2025
100 tis. €
−12 %Zisk 2025
6 654 €
+106 %Aktíva
42 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+68 %Zadlženosť
61,0 %
−11 ppHrubá marža
27,5 %
+9,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
+3,8 ppZisk / výnosy
ROA
15,7 %
+6,5 ppRentabilita aktív
ROE
40,4 %
+7,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,94
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 614 €
+80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,6 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+111 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 100 tis. € | 135 tis. € | 114 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 100 tis. € | 135 tis. € | 114 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 393 € | 558 € | 3 237 € | 6 654 € |
| Daň z príjmov | 374 € | 142 € | 1 000 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 374 € | 142 € | 1 000 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 42 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 9 591 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 9 591 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 13 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 986 € | 0 € | 1 869 € | 4 500 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 26 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 36 € | 47 € | 48 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 42 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 037 € | 6 595 € | 9 832 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | — |
| HV minulých rokov | −2 659 € | −1 266 € | −708 € | 2 529 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 393 € | 558 € | 3 237 € | 6 654 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 223 € | 266 € | 11 tis. € | 8 251 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 279 € | 459 € | 744 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Na Smrčinách 2, 96231 Lukavica, Slovenská republika
Adresa Rudohorská 21, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Na Smrčinách 2, 96231 Lukavica, Slovenská republika
Adresa Na Smrčinách 2, 96231 Lukavica, Slovenská republika
Adresa Na Smrčinách 2, 96231 Lukavica, Slovenská republika
Adresa Na Smrčinách 2, 96231 Lukavica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.