Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44314965・Pod Juhom 3447/16, 91101 Trenčín・Založené 2008
Obrat 2025
48 tis. €
+3,0 %Zisk 2025
−3 231 €
+36 %Aktíva
93 tis. €
+5,9 %Vlastný kapitál
−53 tis. €
−6,5 %Zadlženosť
156,8 %
+0,3 ppHrubá marža
56,4 %
+8,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,7 %
+4,1 ppZisk / výnosy
ROA
-3,5 %
+2,3 ppRentabilita aktív
ROE
6,1 %
−4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,33
−2,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 891 €
+39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,8 %
−4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−98 tis. €
−7,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 54 tis. € | 72 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 46 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 54 tis. € | 72 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 288 € | 23 tis. € | −5 080 € | −3 231 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 77 tis. € | 88 tis. € | 93 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 31 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 31 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 45 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 209 € | 8 849 € | 14 tis. € | 4 258 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 77 tis. € | 88 tis. € | 93 tis. € |
| Vlastné imanie | −67 tis. € | −45 tis. € | −50 tis. € | −53 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −77 tis. € | −75 tis. € | −52 tis. € | −57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 288 € | 23 tis. € | −5 080 € | −3 231 € |
| Záväzky | 105 tis. € | 121 tis. € | 138 tis. € | 146 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 366 € | 441 € | 2 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 104 tis. € | 121 tis. € | 138 tis. € | 146 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Pod Juhom 3447/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 3447/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hasičská 528/9, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Októbrová 261, 95619 Krnča, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 3447/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 3447/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hasičská 528/9, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Októbrová 261, 95619 Krnča, Slovenská republika
Adresa Hasičská 528/9, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Októbrová 261, 95619 Krnča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.