Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44319207・Mýtna 5, 81107 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
116 tis. €
+26 %Zisk 2025
23 tis. €
+90 %Aktíva
56 tis. €
+123 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+58 %Zadlženosť
45,6 %
+23 ppHrubá marža
58,3 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,0 %
+6,8 ppZisk / výnosy
ROA
41,1 %
−7,1 ppRentabilita aktív
ROE
75,5 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,13
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
+91 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 89 tis. € | 93 tis. € | 91 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 60 tis. € | 63 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 89 tis. € | 93 tis. € | 92 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 302 € | 6 743 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 443 € | 1 932 € | 3 309 € | 6 372 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 133 tis. € | 135 tis. € | 25 tis. € | 56 tis. € |
| Neobežný majetok | 996 € | 452 € | 0 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 996 € | 452 € | 0 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 132 tis. € | 134 tis. € | 25 tis. € | 46 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 45 tis. € | 102 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 87 tis. € | 32 tis. € | 13 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 133 tis. € | 135 tis. € | 25 tis. € | 56 tis. € |
| Vlastné imanie | 121 tis. € | 127 tis. € | 19 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 112 tis. € | 113 tis. € | 0 € | 204 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 302 € | 6 743 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 13 tis. € | 7 088 € | 5 766 € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 7 088 € | 5 766 € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 273 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Dunajská 353/14, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Dunajská 353/14, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Morovnianska 456/20, 97231 Ráztočno, Slovenská republika
Adresa Lachova 29, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dunajská 353/14, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Lachova 29, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lachova 29, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.