Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44327081・Galvaniho 12B, 82104 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
117 tis. €
−9,8 %Zisk 2025
−51 tis. €
−3 307 %Aktíva
229 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
−112 tis. €
−83 %Zadlženosť
148,6 %
+27 ppHrubá marža
31,1 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-43,3 %
−45 ppZisk / výnosy
ROA
-22,1 %
−23 ppRentabilita aktív
ROE
45,5 %
+48 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
−5,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−50 tis. €
−2 059 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,9 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−213 tis. €
−5,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 81 tis. € | 125 tis. € | 102 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 21 tis. € | 54 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 81 tis. € | 129 tis. € | 130 tis. € | 117 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 275 € | −4 104 € | 1 583 € | −51 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 106 tis. € | 291 tis. € | 282 tis. € | 229 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 251 € | 135 tis. € | 174 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 251 € | 135 tis. € | 174 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 99 tis. € | 149 tis. € | 102 tis. € | 99 tis. € |
| Zásoby | 1 806 € | 748 € | 1 410 € | 668 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 403 € | 36 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 91 tis. € | 113 tis. € | 80 tis. € | 86 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 787 € | 6 522 € | 5 601 € | 8 934 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 106 tis. € | 291 tis. € | 282 tis. € | 229 tis. € |
| Vlastné imanie | −58 tis. € | −62 tis. € | −61 tis. € | −112 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 698 € | 698 € | 698 € | 698 € |
| HV minulých rokov | −82 tis. € | −91 tis. € | −95 tis. € | −93 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 275 € | −4 104 € | 1 583 € | −51 tis. € |
| Záväzky | 164 tis. € | 352 tis. € | 343 tis. € | 341 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 173 € | 68 tis. € | 39 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 164 tis. € | 284 tis. € | 303 tis. € | 312 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 548 € | 94 € | 94 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Plavecký Štvrtok 82, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 67, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 82, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 67, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 82, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 67, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 82, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.