Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44330600・Brežný riadok 3644, 05801 Poprad・Založené 2008
Obrat 2024
3 673 €
−77 %Zisk 2024
−5 755 €
−345 %Aktíva
3 532 €
−62 %Vlastný kapitál
2 836 €
−67 %Zadlženosť
19,7 %
+13 ppHrubá marža
-132,3 %
−152 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-156,7 %
−171 ppZisk / výnosy
ROA
-162,9 %
−188 ppRentabilita aktív
ROE
-202,9 %
−230 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,57
−67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 415 €
−295 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,3 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 163 €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 425 € | 24 tis. € | 16 tis. € | 3 673 € |
| Pridaná hodnota | 786 € | 7 434 € | 3 289 € | −4 860 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 427 € | 24 tis. € | 16 tis. € | 3 673 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 787 € | 5 671 € | 2 348 € | −5 755 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 001 € | 424 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 409 € | 15 tis. € | 9 236 € | 3 532 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 409 € | 15 tis. € | 9 236 € | 3 532 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 421 € | 4 883 € | 2 178 € | 1 551 € |
| Finančné účty | 988 € | 9 921 € | 7 058 € | 1 981 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 409 € | 15 tis. € | 9 236 € | 3 532 € |
| Vlastné imanie | 573 € | 6 244 € | 8 591 € | 2 836 € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € |
| HV minulých rokov | −2 641 € | −4 428 € | 1 242 € | 3 590 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 787 € | 5 671 € | 2 348 € | −5 755 € |
| Záväzky | 836 € | 8 560 € | 645 € | 696 € |
| Dlhodobé záväzky | 326 € | 326 € | 326 € | 327 € |
| Krátkodobé záväzky | 510 € | 8 234 € | 319 € | 369 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Veterná 155, 05801 Gánovce, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 725/21, 05938 Štrba, Slovenská republika
Adresa Veterná 161/32, 05801 Gánovce - Filice, Slovenská republika
Adresa Veterná 155/24, 05801 Gánovce - Filice, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 725/21, 05938 Štrba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.