Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44336489・Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou・Založené 2008
Obrat 2025
1,52 mil. €
+53 %Zisk 2025
68 tis. €
+36 %Aktíva
223 tis. €
+60 %Vlastný kapitál
196 tis. €
+54 %Zadlženosť
12,2 %
+3,4 ppHrubá marža
6,5 %
−1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
30,7 %
−5,3 ppRentabilita aktív
ROE
35,0 %
−4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,95
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
76 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
188 tis. €
+48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 114 tis. € | 867 tis. € | 992 tis. € | 1,52 mil. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 83 tis. € | 77 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 114 tis. € | 867 tis. € | 993 tis. € | 1,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 536 € | 52 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 14 tis. € | 8 906 € | 7 598 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 14 tis. € | 8 906 € | 7 598 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 115 tis. € | 139 tis. € | 223 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 7 022 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 7 022 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 115 tis. € | 139 tis. € | 215 tis. € |
| Zásoby | 916 € | 48 tis. € | 15 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 477 € | 6 985 € | 36 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 081 € | 0 € | 1 649 € | 1 305 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 60 tis. € | 87 tis. € | 79 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 329 € | 300 € | 326 € | 352 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 115 tis. € | 139 tis. € | 223 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 77 tis. € | 127 tis. € | 196 tis. € |
| Základné imanie | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 695 € | 695 € | 695 € | 695 € |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 17 tis. € | 69 tis. € | 120 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 536 € | 52 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Záväzky | 1 299 € | 38 tis. € | 12 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 € | 44 € | 61 € | 61 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 271 € | 38 tis. € | 12 tis. € | 27 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Adresa Dolná Trnovská 60/119, 01001 Žilina - Trnové, Slovenská republika
Adresa Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Adresa Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Adresa Dolná Trnovská 60/119, 01001 Žilina - Trnové, Slovenská republika
Adresa Horný Val 27/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Adresa Dolná Trnovská 60/119, 01001 Žilina - Trnové, Slovenská republika
Adresa Horný Val 27/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JM Tech, s. r. o.
Krásno nad Kysucou 1314, 02302 Krásno nad Kysucou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.