Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44337370・Rudolfa Jašíka 504, 95801 Partizánske・Založené 2008
Obrat 2025
1,06 mil. €
+18 %Zisk 2025
53 tis. €
−3,7 %Aktíva
1,41 mil. €
−4,6 %Vlastný kapitál
421 tis. €
+15 %Zadlženosť
70,1 %
−5,0 ppHrubá marža
68,7 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,0 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
Rentabilita aktív
ROE
12,7 %
−2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
70 tis. €
−0,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,8 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−480 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 600 tis. € | 810 tis. € | 896 tis. € | 1,06 mil. € |
| Pridaná hodnota | 397 tis. € | 569 tis. € | 601 tis. € | 729 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 783 tis. € | 840 tis. € | 896 tis. € | 1,06 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 43 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 53 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,53 mil. € | 1,49 mil. € | 1,48 mil. € | 1,41 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,27 mil. € | 1,22 mil. € | 1,31 mil. € | 1,24 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,27 mil. € | 1,22 mil. € | 1,31 mil. € | 1,24 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 255 tis. € | 270 tis. € | 165 tis. € | 167 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 248 tis. € | 198 tis. € | 107 tis. € | 161 tis. € |
| Finančné účty | 6 612 € | 72 tis. € | 58 tis. € | 6 640 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,53 mil. € | 1,49 mil. € | 1,48 mil. € | 1,41 mil. € |
| Vlastné imanie | 268 tis. € | 312 tis. € | 368 tis. € | 421 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 215 tis. € | 247 tis. € | 292 tis. € | 348 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 43 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 53 tis. € |
| Záväzky | 1,26 mil. € | 1,18 mil. € | 1,11 mil. € | 988 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 703 € | 8 357 € | 2 742 € | 4 498 € |
| Krátkodobé záväzky | 678 tis. € | 625 tis. € | 733 tis. € | 647 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 278 tis. € | 243 tis. € | 64 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 8 971 € | 11 tis. € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske - Malé Bielice, Slovenská republika
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika
Adresa Priečna 842/11, 95801 Partizánske - Veľké Bielice, Slovenská republika
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske - Malé Bielice, Slovenská republika
Adresa Priečna 842/11, 95801 Partizánske-Veľké Bielice, Slovenská republika
Adresa Priečna 842/11, 95801 Partizánske-Veľké Bielice, Slovenská republika
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika
Adresa Priečna 842/11, 95801 Partizánske-Veľké Bielice, Slovenská republika
Adresa Priečna 842/11, 95801 Partizánske-Veľké Bielice, Slovenská republika
Adresa Poľná 241/9, 95801 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.