Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44337655・Tematínska 6, 85105 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
6 756 €
Zisk 2025
−4 615 €
+56 %Aktíva
14 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
12 tis. €
−28 %Zadlženosť
13,9 %
+5,4 ppHrubá marža
69,1 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-68,3 %
Zisk / výnosy
ROA
-34,1 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
-39,6 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,07
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 275 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,0 %
−4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 495 € | 0 € | 6 756 € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | −1 572 € | −1 879 € | 4 671 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 495 € | 0 € | 6 756 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 144 € | −10 tis. € | −11 tis. € | −4 615 € |
| Daň z príjmov | 194 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 39 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 331 € | 5 186 € | 3 040 € | 894 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 331 € | 5 186 € | 3 040 € | 894 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 1 251 € | 1 251 € | 1 251 € | 1 251 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 876 € | 707 € | 4 € | 823 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 692 € | 1 702 € | 1 777 € | 1 761 € |
| Finančné účty | 26 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | 8 803 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 39 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 27 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 31 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 144 € | −10 tis. € | −11 tis. € | −4 615 € |
| Záväzky | 1 817 € | 1 140 € | 1 497 € | 1 876 € |
| Dlhodobé záväzky | 406 € | 431 € | 456 € | 483 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 411 € | 709 € | 1 041 € | 1 393 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tematínska 6/3233, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tematínska 6/3233, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.