Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44348274・Poluvsie 186, 97216 Poluvsie・Založené 2008
Obrat 2024
1 779 €
−30 %Zisk 2024
−28 tis. €
−567 %Aktíva
436 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
84 tis. €
−25 %Zadlženosť
80,6 %
+2,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 586,3 %
−1 824 ppZisk / výnosy
ROA
-6,5 %
−7,7 ppRentabilita aktív
ROE
-33,4 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,40
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−28 tis. €
−460 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,4 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−151 tis. €
−125 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −4 441 € | −8 631 € | −7 292 € | −7 350 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 200 € | 8 688 € | 2 536 € | 1 779 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 9 903 € | 6 037 € | −28 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 445 € | 1 919 € | 1 700 € | 381 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 445 € | 1 919 € | 1 700 € | 381 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 484 tis. € | 498 tis. € | 508 tis. € | 436 tis. € |
| Neobežný majetok | 319 tis. € | 318 tis. € | 322 tis. € | 335 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 135 tis. € | 140 tis. € | 179 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 184 tis. € | 178 tis. € | 143 tis. € | 195 tis. € |
| Obežný majetok | 165 tis. € | 180 tis. € | 186 tis. € | 100 tis. € |
| Zásoby | 66 € | 0 € | 59 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 100 tis. € | 92 tis. € | 115 tis. € | 89 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 65 tis. € | 88 tis. € | 71 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 25 € | 0 € | 96 € | 75 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 484 tis. € | 498 tis. € | 508 tis. € | 436 tis. € |
| Vlastné imanie | 97 tis. € | 107 tis. € | 113 tis. € | 84 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 093 € | 5 736 € | 6 231 € | 6 533 € |
| HV minulých rokov | 72 tis. € | 84 tis. € | 94 tis. € | 99 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 9 903 € | 6 037 € | −28 tis. € |
| Záväzky | 387 tis. € | 391 tis. € | 395 tis. € | 351 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 320 € | 351 € | 351 € | 369 € |
| Krátkodobé záväzky | 245 tis. € | 249 tis. € | 253 tis. € | 251 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 142 tis. € | 142 tis. € | 142 tis. € | 100 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 114 € | 0 € | 50 € | 35 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Poluvsie 186, 97216 Poluvsie, Slovenská republika
Adresa Poluvsie 186, 97216 Poluvsie, Slovenská republika
Adresa Poluvsie 186, 97216 Poluvsie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.