Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44356358・Mierová 3444, 04801 Rožňava・Založené 2008
Obrat 2024
618 tis. €
+11 %Zisk 2024
−48 tis. €
−5,0 %Aktíva
38 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
−35 tis. €
+56 %Zadlženosť
193,2 %
−148 ppHrubá marža
39,9 %
+1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,8 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
-127,5 %
+9,1 ppRentabilita aktív
ROE
136,8 %
+80 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+402 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−48 tis. €
−5,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−12 tis. €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 466 tis. € | 499 tis. € | 557 tis. € | 618 tis. € |
| Pridaná hodnota | 217 tis. € | 176 tis. € | 215 tis. € | 247 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 466 tis. € | 499 tis. € | 557 tis. € | 618 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 852 € | −52 tis. € | −46 tis. € | −48 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 174 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 174 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 23 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 23 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 064 € | −3 239 € | −3 891 € | 9 919 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 026 € | 0 € | 3 441 € | 5 089 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 038 € | −3 239 € | −7 332 € | 4 830 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 254 € | −48 tis. € | −81 tis. € | −35 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −2 237 € | −2 237 € | −2 237 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 852 € | −52 tis. € | −85 tis. € | −42 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 91 tis. € | 115 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 1 989 € | 24 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 12 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 39 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 39 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kyjevská 1875/1, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kyjevská 1874/5, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kyjevská 1875/1, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kyjevská 1874/5, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 314, 04924 Vlachovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.