Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44363524・Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2008
Obrat 2025
574 €
−17 %Zisk 2025
−223 €
+48 %Aktíva
1 135 €
−17 %Vlastný kapitál
790 €
−22 %Zadlženosť
30,4 %
+4,0 ppHrubá marža
20,7 %
+34 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-38,9 %
+23 ppZisk / výnosy
ROA
-19,6 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
-28,2 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,29
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
117 €
+231 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
290,6 %
+673 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
790 €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 977 € | 929 € | 693 € | 574 € |
| Pridaná hodnota | 342 € | 168 € | −89 € | 119 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 134 € | 929 € | 693 € | 574 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 403 € | 111 € | −429 € | −223 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 15 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 366 € | 1 607 € | 1 375 € | 1 135 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 274 € | 1 607 € | 1 375 € | 1 135 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 410 € | 102 € | 38 € | 42 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 864 € | 1 505 € | 1 337 € | 1 093 € |
| Časové rozlíšenie | 92 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 366 € | 1 607 € | 1 375 € | 1 135 € |
| Vlastné imanie | 1 330 € | 1 441 € | 1 012 € | 790 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 128 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −20 tis. € | −20 tis. € | −20 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 403 € | 111 € | −429 € | −223 € |
| Záväzky | 36 € | 166 € | 363 € | 345 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 36 € | 166 € | 363 € | 345 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Šípková 689/8, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Gercenova 19, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierová 183, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šípková 689/8, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Šípková 689/8, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 2419/27, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 2419/27, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Gercenova 19, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierová 183, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Gercenova 19, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierová 183, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Kavely s. r. o.
Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.