Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44380968・Fedinova 2, 85101 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2020
4 800 €
−52 %Zisk 2020
−6 875 €
−102 %Aktíva
75 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
50 tis. €
−12 %Zadlženosť
33,4 %
+0,7 ppHrubá marža
49,3 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-143,2 %
−110 ppZisk / výnosy
ROA
-9,2 %
−5,1 ppRentabilita aktív
ROE
-13,7 %
−7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,69
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 875 €
−102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
61 tis. €
−5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 4 800 € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 15 tis. € | 6 108 € | 2 365 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 4 800 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 5 619 € | −3 403 € | −6 875 € |
| Daň z príjmov | 2 947 € | 1 695 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 95 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 000 € | 24 tis. € | 17 tis. € | 9 206 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 000 € | 24 tis. € | 17 tis. € | 9 206 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 57 tis. € | 71 tis. € | 68 tis. € | 66 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 200 € | 4 646 € | 2 755 € | 2 755 € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 66 tis. € | 65 tis. € | 63 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 95 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 38 tis. € | 49 tis. € | 55 tis. € | 51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 5 619 € | −3 403 € | −6 875 € |
| Záväzky | 4 112 € | 34 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 103 € | 23 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3 769 € | 3 985 € | 3 756 € | 4 813 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 6 958 € | 5 302 € | 4 060 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 16 € |
| Rezervy | 240 € | 300 € | 250 € | 250 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Fedinova 1134/2, 85101 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Dolné Hámre 249, 96661 Hodruša - Hámre, Slovenská republika
Adresa Budatínska 27, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1134/2, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Dolné Hámre 249, 96661 Hodruša - Hámre, Slovenská republika
Adresa Budatínska 27, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.