Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44386109・Puškinova 5815/2, 08001 Prešov・Založené 2008
Obrat 2025
515 tis. €
−1,1 %Zisk 2025
56 tis. €
−26 %Aktíva
392 tis. €
+5,4 %Vlastný kapitál
270 tis. €
+6,1 %Zadlženosť
31,1 %
−0,5 ppHrubá marža
21,3 %
−6,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,9 %
−3,6 ppZisk / výnosy
ROA
14,3 %
−5,9 ppRentabilita aktív
ROE
20,8 %
−8,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,78
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
73 tis. €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
+0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
359 tis. €
+8,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 359 tis. € | 319 tis. € | 494 tis. € | 451 tis. € |
| Pridaná hodnota | 109 tis. € | 86 tis. € | 137 tis. € | 96 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 364 tis. € | 319 tis. € | 520 tis. € | 515 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 61 tis. € | 40 tis. € | 75 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 381 tis. € | 356 tis. € | 372 tis. € | 392 tis. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 15 tis. € | 5 853 € | 9 938 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 15 tis. € | 5 853 € | 9 938 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 354 tis. € | 342 tis. € | 366 tis. € | 382 tis. € |
| Zásoby | 85 tis. € | 67 tis. € | 55 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 tis. € | 138 tis. € | 138 tis. € | 177 tis. € |
| Finančné účty | 129 tis. € | 137 tis. € | 173 tis. € | 98 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 381 tis. € | 356 tis. € | 372 tis. € | 392 tis. € |
| Vlastné imanie | 220 tis. € | 201 tis. € | 255 tis. € | 270 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 152 tis. € | 154 tis. € | 172 tis. € | 207 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 61 tis. € | 40 tis. € | 75 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 161 tis. € | 155 tis. € | 117 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 tis. € | 5 009 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 34 tis. € | 16 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 94 tis. € | 106 tis. € | 58 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € | 17 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 892 € | 443 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Mojmírova 4467/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záborské 137, 08253 Záborské, Slovenská republika
Adresa Bayerova 2849/5, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mojmírova 4467/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Bayerova 2849/5, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.