Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VINKstav, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 44389256Jasenica 137, 01817 JasenicaZaložené 2008

Obrat 2025

989 tis. €

+25 %
IČO
44389256
DIČ
2022681485
IČ DPH
SK2022681485, podľa §4, registrácia od streda 1. októbra 2008
Sídlo
VINKstav, s.r.o.Jasenica 137 01817 Jasenica
Dátum vzniku
piatok 19. septembra 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/20708/R

Zisk 2025

14 tis. €

+158 %

Aktíva

888 tis. €

+15 %

Vlastný kapitál

237 tis. €

+6,3 %

Zadlženosť

68,8 %

+3,0 pp

Hrubá marža

18,6 %

−0,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+158 %
−986 €−15 tis. €4 455 €47 tis. €98 tis. €40 tis. €2 390 €27 tis. €5 178 €−4 092 €−24 tis. €14 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+27 %
658 tis. €725 tis. €987 tis. €1,19 mil. €1,57 mil. €939 tis. €803 tis. €846 tis. €1,12 mil. €781 tis. €754 tis. €955 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,4 %

+4,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,6 %

+4,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,9 %

+17 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,32

−26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

18 tis. €

+190 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

23,1 %

+42 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

153 tis. €

−27 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

3,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

665 tis. €2014747 tis. €2015988 tis. €20161,19 mil. €20171,58 mil. €2018946 tis. €2019810 tis. €2020852 tis. €20211,14 mil. €2022790 tis. €2023791 tis. €2024989 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,12 mil. €781 tis. €754 tis. €955 tis. €
Pridaná hodnota183 tis. €174 tis. €142 tis. €178 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,14 mil. €790 tis. €791 tis. €989 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 178 €−4 092 €−24 tis. €14 tis. €
Daň z príjmov4 358 €4 855 €3 840 €4 189 €
Daň z príjmov splatná4 358 €4 855 €3 840 €4 189 €

Aktíva

  • Neobežný majetok260 tis. €
  • Obežný majetok628 tis. €
  • Časové rozlíšenie424 €

Pasíva

  • Vlastné imanie237 tis. €
  • Záväzky611 tis. €
  • Časové rozlíšenie40 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom754 tis. €761 tis. €773 tis. €888 tis. €
Neobežný majetok375 tis. €379 tis. €300 tis. €260 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok375 tis. €379 tis. €300 tis. €260 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok374 tis. €381 tis. €472 tis. €628 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky43 tis. €71 tis. €36 tis. €333 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty331 tis. €310 tis. €436 tis. €295 tis. €
Časové rozlíšenie5 393 €587 €427 €424 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky754 tis. €761 tis. €773 tis. €888 tis. €
Vlastné imanie251 tis. €247 tis. €223 tis. €237 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania710 €710 €710 €710 €
HV minulých rokov239 tis. €244 tis. €240 tis. €216 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 178 €−4 092 €−24 tis. €14 tis. €
Záväzky503 tis. €458 tis. €509 tis. €611 tis. €
Dlhodobé záväzky168 tis. €190 tis. €125 tis. €68 tis. €
Krátkodobé záväzky153 tis. €143 tis. €262 tis. €475 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé181 tis. €125 tis. €120 tis. €66 tis. €
Rezervy592 €908 €955 €1 782 €
Časové rozlíšenie0 €55 tis. €41 tis. €40 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 880 €4 803 €9 047 €30 tis. €15 tis. €4 312 €11 tis. €4 358 €4 855 €3 840 €4 189 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • výkon činnosti stavebného dozoruPlatné od piatok 5. septembra 2014
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 19. septembra 2008
  • murárstvoPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • poskytovanie služieb v lesníctvePlatné od piatok 19. septembra 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 19. septembra 2008
  • údržba zvislého a vodorovného dopravného značeniaPlatné od piatok 19. septembra 2008

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 19. septembra 2008

    Adresa Jasenica 383, 01817 Jasenica, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 19. septembra 2008 – štvrtok 4. septembra 2014

    Adresa Jasenica 312, 01817 Jasenica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 10. októbra 2020

    Adresa Jasenica 383, 01817 Jasenica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. septembra 2014 – piatok 9. októbra 2020

    Adresa Jasenica 383, 01817 Jasenica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. novembra 2009 – štvrtok 4. septembra 2014

    Adresa Jasenica 312, 01817 Jasenica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 19. septembra 2008 – štvrtok 26. novembra 2009

    Adresa Jasenica 312, 01817 Jasenica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/20708/R
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
VINKstav, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VINKstav, s.r.o.

Jasenica 137, 01817 Jasenica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.